|
Panowie w imieniu znajomego chciałem zapytać czy ktoś z was lub waszych znajomych użytkuje Hyundaia Getza? Chodzi mniej więcej o model z silnikiem 1.3 z lat 2003-2006. Jeżeli ktoś miał doświadczenie z tym autem to jak z blacharką i co najczęściej ulega awarii?
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|