Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4541
Stary 02.04.2014, 22:16
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
No z Twojego posta wynika ze kibice sa wazni ale nie sa niezbedni.
Nie wynika.
Dobre spełnianie obowiązków nie może zależeć od liczby widzów, czy kibiców.
A frekwencja jest ważna, bo jest z tego jakaś kasa.
A nie dlatego, że zapewnia zwycięstwa. Bo nie zapewnia.
To powiedział Bednarz.
Widocznie za dużo angielskiego a za mało polskiego u Ciebie ostatnio.



ps. Masz szczęście, że mi się nie chce moderowac na Shoutboxie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując