wiesniak84 napisał(a):

|
No z Twojego posta wynika ze kibice sa wazni ale nie sa niezbedni.
|
Nie wynika.
Dobre spełnianie obowiązków nie może zależeć od liczby widzów, czy kibiców.
A frekwencja jest ważna, bo jest z tego jakaś kasa.
A nie dlatego, że zapewnia zwycięstwa. Bo nie zapewnia.
To powiedział Bednarz.
Widocznie za dużo angielskiego a za mało polskiego u Ciebie ostatnio.
ps. Masz szczęście, że mi się nie chce moderowac na Shoutboxie
