wiesniak84 napisał(a):
|
No jasne to po kiego stadiony budowac. Na orlikach przeciez mogliby grac. Wiekszej glupoty dawno nie czytalem
|
Kolejny, ktory ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Ale już się do tego przyzwyczaiłem na tym forum.
Może dobrze, że wyemigrowałeś?
palikot napisał(a):
|
Trzeba zrobić jakąś pikietę pod stadionem przeciw łysemu. Tego debila trzeba wywalić z tego klubu jak najszybciej!
|
Ano rób sobie pikietę....
Kogoś to w ogóle obejdzie?