Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4539
Stary 02.04.2014, 22:06
wiesniak84 napisał(a):
No jasne to po kiego stadiony budowac. Na orlikach przeciez mogliby grac. Wiekszej glupoty dawno nie czytalem
Kolejny, ktory ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.


Ale już się do tego przyzwyczaiłem na tym forum.

Może dobrze, że wyemigrowałeś?

palikot napisał(a):
Trzeba zrobić jakąś pikietę pod stadionem przeciw łysemu. Tego debila trzeba wywalić z tego klubu jak najszybciej!
Ano rób sobie pikietę....
Kogoś to w ogóle obejdzie?
Ostatnio edytowane przez FraMat : 02.04.2014 o godz. 22:08.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując