Odchodząc troszeczkę od tematu. Co sądzicie o tej najnowszej akcji Gowina? Ja mam mieszane uczucia co do wykonania (na zakupy w garniturze, za mało luzu), ale sam pomysł według mnie bardzo dobry.
Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi :
http://zyjpopolsku.pl