|
No właśnie, tak bogate państwo jak Wielka Brytania, z tak dobrze zarabiającymi ludźmi mogło by wogóle zlikwidować socjal. A tu klpos, socjal o niebo większy albo o dwa nieba niż w Polsce. Czyżby brytyjczycy byli jakimiś masochistami, niszczącymi swój kraj ?
|