Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4531
Stary 02.04.2014, 19:15
borys napisał(a):Wyświetl post
W wywiadzie z Bednarzem pierwsze pytanie i bardzo ciekawa informacja. 1/15 budzetu to 1 mln PLN. Czyli 15 mln budzet... czy ktos w lidze planuje miec mniejszy? To jest raptem niecale 4 mln EUR tyle co w normalnych ligach kosztuje lepszy grajek.
Przecież to jest kabaret. Debil z 60 mln, doprowadził do sytuacji gdzie budżet będzie na poziomie Piasta czy Ruchu.

Kompletnie nie zrobil nic by polepszyć sytuację Wiisły. Wszystkie jego słowa to kłamstwa i jak doskonale widac, jedyne co on obcioł to nasze przychody. Wydatki same z siebie zeszły.

!5 mln Ze tez jeszcze znajdują sie frajerzy i łykają farmazony tej łysej mendy.


Cytat:
Jacek Bednarz zapewnia, że pozyskanie partnera marketingowego nie oznacza zaniechanie własnych działań. - To nie działa tak, że podpisaliśmy kawałek papieru, umywamy ręce, siadamy wygodnie, wyciągamy nogi przed siebie i nic nie będziemy robić. My nadal musimy bardzo aktywnie w tym uczestniczyć i gdybyśmy patrzyli w ten sposób, to bylibyśmy bardzo nieuczciwi wobec UFY. Jeśli zdarzy się tak, że przyjdzie do klubu ktoś, kto zaoferuje nam sponsora na koszulkę, to będzie to nasz wspólny problem i profit.
Rozumiem, że jeśli ktoś z zewnątrz wyjdzie z propozycją sponsoringu, to Wisła i tak bedzie musiała sie dzielić z UFA profitem? Jeśli to jest prawda, to nie mam ....a więcej pytań.

Wychodzi na to że Bednarz wydzierżawił Ufa nasze prawa do wizerunku na 10 lat. Oni sa wlascicielem znaku , i maja gwarantowany procent z zyskow. Ciekawe za ile nas sprzedał?
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 02.04.2014 o godz. 19:41.
Odpowiedz cytując