|
Szanowny Drozd'ie ja nie walczę z Kaczorami , Tuskami , pedałami ,Żydami Bóg wie jeszcze kim. Ja się przeciwstawiam wszechograniającemu socjalizmowi bez znaczenia z której strony on jest wyrażany. Dla mnie nie ma znaczenia czy to Tusk Kaczyński Miller Gowin Biedroń Grodzkie czy Kononowicz dla mnie ważne jest aby każdy następny krok był w przeciwną stronę niż idzie socjalizm. Ja tylko o to walczę i zgodnie z tym przekonaniem będę głosował. Działania w kierunku zwiększenia socjalizmu krytykuję i napiętnuję , natomiast działania w kierunku liberalizacji gospodarki jak najbardziej popieram.
|