Gwiaździsty napisał(a):

|
Bo stadion to nie Wersal ale tez nie chlew, gdzie przychodziś się nażreć w czasie trwania meczu tylko własnie czas na rzucanie "...ami".
|
Ciągle z tym jedzeniem wyjeżdżasz.
Co ty k...a jakiś anorektyk jesteś,że przeszkadza ci jak ktoś je ?
Rób swoje ; rzucaj k...ami ,śpiewaj ,tańcz ,pozdrawiaj itp