sambo napisał(a):

Drozd - wzywam Cie człowieku do opamiętania. Gdybym był tak zapalczywy jak Ty - to za post nr 26584 musiałbys sie srogo tłumaczyć i to nie przede mną.
Plujesz na ludzi, wyzywasz ich - dawno przekroczyłeś wszelkie granice...
|
A co Cię tak ubodło? Gdzie zostałeś wyzwany albo opluty? Zadajesz pytania o tuszę Kaczyńskiego ? Tak Cie to interesuje? Czy jaja sobie robisz.