Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 02.04.2014, 15:40
Zgadzam się z panami powyżej - o ile nie wydarzy się coś nieprzywidywalnego na dzień dzisiejszy typu próba zajęcia całej Ukrainy przez Rosję czy atak na Estonie - to wygląda na to że Rosja w pewnej perspektywie czasowej zajmie tereny na wschód i południe od Kijowa - nie jestem pewien czy te kroki zrobi juz teraz choć utrzymywanie wojsk na granicy mogłoby o tym świadczyć- ale jeśli naciski USA bedą nadal intensywne może aneksję odroczyć - na rok, dwa. W tym czasie destabilizując zachodnią częśc której nie opłaca im sie przejmować
Polska jak zwykle zostanie w d....- nie ugramy nic, banderowcy jak nas nienawidzili tak nienawidzą do tego uznają nas za ładnych debili ( a jak prawdą jest to że Jaceniuk ostetacyjnie ominął Tuska chcącego się przywitać byłoby to aż nazbyt jaskrawym dowodem). A Rosja się zemści w najlepszym dla Polski razie bezpośrednio na DT i Radku Zdradku którzy polecą na wizytę w wieczenej mgle. A tak na marginesie mam nadzieję że DT to nie nowy Konrad Mazowiecki i nie wprowadzi nam 2 brygad zmotoryzowanych naszego zachodniego sąsiada- mądrze Kaczor dzisiaj prawił.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując