Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4524
Stary 02.04.2014, 15:28
borys napisał(a):Wyświetl post
W wywiadzie z Bednarzem pierwsze pytanie i bardzo ciekawa informacja. 1/15 budzetu to 1 mln PLN. Czyli 15 mln budzet... czy ktos w lidze planuje miec mniejszy? To jest raptem niecale 4 mln EUR tyle co w normalnych ligach kosztuje lepszy grajek.
to właśnie Bednarz doprowadził Wisłę do sytuacji, gdy nasz budżet jest niewiele większy niż 15 mln zł...A i tak niedługo okaże się, że ta kwota też jest nierealna..., gdyż Bednarz walcząc ze swoimi kibicami walczy z przychodami, które spółka mogłaby generować...No ale zamiast myśleć o zwiększaniu przychów, pan Prezes woli:

- grać mecz życia
- chodzić do wojewody i POlicji, aby zamknęli nam stadion
- ładować na oslep zakazy
- marginalizować rolę kibiców
- rzucać ....a i ubecją w TV.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 02.04.2014 o godz. 15:37.
Odpowiedz cytując