borys napisał(a):

|
W wywiadzie z Bednarzem pierwsze pytanie i bardzo ciekawa informacja. 1/15 budzetu to 1 mln PLN. Czyli 15 mln budzet... czy ktos w lidze planuje miec mniejszy? To jest raptem niecale 4 mln EUR tyle co w normalnych ligach kosztuje lepszy grajek.
|
to właśnie Bednarz doprowadził Wisłę do sytuacji, gdy nasz budżet jest niewiele większy niż 15 mln zł...A i tak niedługo okaże się, że ta kwota też jest nierealna..., gdyż Bednarz walcząc ze swoimi kibicami walczy z przychodami, które spółka mogłaby generować...No ale zamiast myśleć o zwiększaniu przychów, pan Prezes woli:
- grać mecz życia
- chodzić do wojewody i POlicji, aby zamknęli nam stadion
- ładować na oslep zakazy
- marginalizować rolę kibiców
- rzucać ....a i ubecją w TV.