Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4523
Stary 02.04.2014, 15:16
Dyskusja o pozdrawianiu na 3 strony a fakt jest taki, że gdy nie było ludzi na C, to niedobitki które tam poszły coś tam zaczęły z pozdrowieniami a reszta to (zresztą jak zwykle) miała w dupie.
Proponowałbym jeszcze pismo o nie wywieszanie flag zgód na stadionie. Dyskusja o niczym. Dyskusja o tym żeby nie robić czegoś czego i tak nikt nie ma zamiaru robić.
Kiedyś Ruch czy Widzew, później Jaga dzisiaj Śląsk a jutro może przywoływana Pogoń.. Bądźmy poważni.
Odpowiedz cytując