|
Dyskusja o pozdrawianiu na 3 strony a fakt jest taki, że gdy nie było ludzi na C, to niedobitki które tam poszły coś tam zaczęły z pozdrowieniami a reszta to (zresztą jak zwykle) miała w dupie.
Proponowałbym jeszcze pismo o nie wywieszanie flag zgód na stadionie. Dyskusja o niczym. Dyskusja o tym żeby nie robić czegoś czego i tak nikt nie ma zamiaru robić.
Kiedyś Ruch czy Widzew, później Jaga dzisiaj Śląsk a jutro może przywoływana Pogoń.. Bądźmy poważni.
|