FraMat napisał(a):

Znając życie to kiedyś "decyzyjni" mogą zacząć pozdrawiać Pogoń i GKS, a odstawic Śląsk i Lechię.
Ale to nie moja broszka.
Jak napisałem, ja przychodze na Wisłę. A nie na żadne zgody, które mnie ani ziebą, ani grzeją.
|
OK Twoje prawo, tylko jeżeli Ciebie nie obchodzą zgody i reszty podobnie, to po co pozdrawiać

? Tym bardziej, że Ci "decyzyjni" reprezentujący kibiców zgód, nie chcą takowych pozdrowień w tym czasie

?