wojtas87 napisał(a):

|
Tutaj na forum widzę osoba, która ma tylko inne zdanie niż SKWK to odrazu jest nazywana piknikiem z kiełbasą, żałosne..........
|
mylisz się, takie samo zdanie jak bednarz (z małej b na złość modowi bo na szacunek trzeba zasłużyć)...
edit by FraMat:
Na złość nie będziesz przestrzegał Regulaminu?