Trzeba sobie zadać pytanie, czy naprawdę istnieje taka prognoza pogody, o której mówił Jareczek? Osobiście nie spotkałem się z prognozą pogody w dużej europejskiej stacji, gdzie pomijano Warszawę.
Zresztą jeśli jesteśmy przy francuskich stacjach to uruchamiam TV5Monde i Warszawa jest jak byk.
http://www.tv5.org/cms/chaine-franco...id_continent=1