sambo napisał(a):

sambo napisał(a):

Nie wolno się chichrać ! CISZA!
Ale przyznaj Drozd, że Prezesowi się przytyło. Nabrał ciała
|
kamikaze napisał(a):

Otworzył telewizor i patrzy na prognozę z radiostacji
|
kamikaze napisał(a):

|
Właśnie jest całkiem odwrotnie przecież to PIsrael pojechał umacniać przewrót i banderowców na Ukrainie. Dając przyzwolenie na okupacje polskich ziem. Skutki takich działań odczujemy niestety my wszyscy (mam tu na myśli Polaków).
|
To po co takie wrzutki? Chłop mówi jak jest, ale że to kaczor to trzeba sprawę wyśmiać? I dodać kilka oszczerstw? Czy to się różni od metod ruskich agentów?
Wklej mi swój wpis broniący Kaczyńskiego, który zwlekał z podpisaniem TL. Nagonka trwała prawie rok. Gdzie byli wtedy prawicowcy? Teraz Kaczyński winny... a jak trzeba było się postawić to cicho sza.
No i gdzie tu jest coś zabawnego? Co konkretnie jest takie zabawne?