Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26192
Stary 02.04.2014, 14:07
sambo napisał(a):Wyświetl post
Panowie, ale to nie jest prima aprilis co?

http://www.youtube.com/watch?v=wSp5sOB6psI
sambo napisał(a):Wyświetl post
Nie wolno się chichrać ! CISZA!

Ale przyznaj Drozd, że Prezesowi się przytyło. Nabrał ciała

kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Otworzył telewizor i patrzy na prognozę z radiostacji

kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Właśnie jest całkiem odwrotnie przecież to PIsrael pojechał umacniać przewrót i banderowców na Ukrainie. Dając przyzwolenie na okupacje polskich ziem. Skutki takich działań odczujemy niestety my wszyscy (mam tu na myśli Polaków).
To po co takie wrzutki? Chłop mówi jak jest, ale że to kaczor to trzeba sprawę wyśmiać? I dodać kilka oszczerstw? Czy to się różni od metod ruskich agentów?

Wklej mi swój wpis broniący Kaczyńskiego, który zwlekał z podpisaniem TL. Nagonka trwała prawie rok. Gdzie byli wtedy prawicowcy? Teraz Kaczyński winny... a jak trzeba było się postawić to cicho sza.

No i gdzie tu jest coś zabawnego? Co konkretnie jest takie zabawne?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.04.2014 o godz. 14:09.
Hej Nasz TS !!