Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ
Offline
#
26187
02.04.2014, 12:05
Ja krytykuje Kaczyńskiego i cały sejm jako narodowo-konserwatywny monarchista. Konkrety we wcześniejszym poście.
Kroq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kroq
Znajdź inne posty napisane przez Kroq