Wiadomo...
Ale jak ktoś zwróci na to uwagę to dla prawdziwej prawicy, która dba o Polskę i Polaków jest to powód do drwin. To wszystko wyjaśnia.
Kroq napisał(a):

|
Ja ma takie pytanie do Ciebie Drozd? Czy Ty uważasz ,że PIS to prawica?
|
Oczywiście, bo broni wiary i kościoła, bo myśli patriotycznie, bo kultywuje pamięć o polskich bohaterach, bo jest konserwatywne światopoglądowo. To że PiS nie powiela oderwanych o rzeczywistości fantazji Mikkego czy paranoicznych wizji Ruchu Narodowego w niczym nie umniejsza jego prawicowości. Natomiast myślenie społeczne dążące do wyrównywania szans biednych i bogatych to nie żaden socjalizm, a właśnie nowoczesna myśl prawicowa. Integracja i konsolidacja poprzez współdziałanie dla wspólnego dobra wszystkich obywateli. Bogaty będzie wolał wesprzeć biedniejszego wiedząc, że dzięki temu nie będzie musiał zamykać drzwi na klucz.
sambo napisał(a):

Nie wolno się chichrać ! CISZA!
Ale przyznaj Drozd, że Prezesowi się przytyło. Nabrał ciała
|
I jeszcze sznurowadła miał krzywo i włosy z nosa mu wystawały. Takich argumentów używały w 2007 pomatoły. Dlaczego mnie nie dziwi, że prawdziwa prawica uderza w te same kompromitujące tony? Ano dlatego, że macie panowie ten sam moskiewski rodowód, a tam zasady opluwania są niezmienne...
ps.Alez możesz się chichrać tylko robiąc to bez realnej przyczyny wystawiasz sobie świadectwo. A czy fakt, że Polski brak na mapach pogodowych Europy to powód do śmiechu niech każdy sobie oceni.