Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26182
Stary 02.04.2014, 09:51
sambo napisał(a):Wyświetl post
Panowie, ale to nie jest prima aprilis co?

http://www.youtube.com/watch?v=wSp5sOB6psI
Może to i nie jest Prima Aprilis, ale, Prezes ma tu w p... racji.
Ta przysłowiowa francuska prognoza pogody, jest tylko wierzchołkiem góry lodowej tego, jak na zachodzie Europy jesteśmy jeszcze często traktowani. Jako zbędny balast.

Ostatnio byłem w Belgii i kiedy w pracy ludzie (Belgowie) dowiedzieli się, że przyjechałem samochodem z Polski to byli zdziwieni, że zajeło mi to troche ponad 12 godzin. W ich przekonaniu powinienem był jechać jakieś dwa dni, bo Polski w najbliższym sąsiedztwie nie widac nawet na mapach pogody.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....