Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26181
Stary 02.04.2014, 09:33
sambo napisał(a):Wyświetl post
Panowie, ale to nie jest prima aprilis co?

http://www.youtube.com/watch?v=wSp5sOB6psI
Nie żebym się czepiał ale to jest raczej mocno wyrwane z kontekstu. Cała rozmowa będąca tego następstwem zaś z tzw. pupy...

http://www.wilnoteka.lt/pl/artykul/k...skie-tabliczki

To jest temat, który powinien mieć przynajmniej kilkadziesiąt postów... Szczególnie teraz kiedy rosyjskie zagrożenie jest najbardziej realne dla krajów bałtyckich na przestrzeni ostatnich 20 lat i jest czym grać
Ostatnio edytowane przez darksun : 02.04.2014 o godz. 09:37.