sambo napisał(a):

Nie żebym się czepiał ale to jest raczej mocno wyrwane z kontekstu. Cała rozmowa będąca tego następstwem zaś z tzw. pupy...
http://www.wilnoteka.lt/pl/artykul/k...skie-tabliczki
To jest temat, który powinien mieć przynajmniej kilkadziesiąt postów... Szczególnie teraz kiedy rosyjskie zagrożenie jest najbardziej realne dla krajów bałtyckich na przestrzeni ostatnich 20 lat i jest czym grać
