Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 02.04.2014, 08:55
Jaką napinkę? To normalne, że jak jest atmosfera w drużynie, ambitne cele, trener który potrafi korygować błędy. To zawodnicy biegają i sie starają, bo wiedzą dokładnie co mają robić i że jak tego nie zrobią to wszyscy ucierpią. Jak jest burdel to nikt nie wie co ma robić i robi tyle ile mu się zachce. Jeżeli jeszcze do tego nie płacą to jest całkowita popelina. I działa to wszędzie nie tylko u nas. Natomiast nasza moderowana liga dokłada dodatkowy stresor powodujący ze wszystkiego się odniechciewa i jeżeli raz taki stresor wystąpi to jest pozamiatane na długi czas. Do tego stopnia ze Cypryjczycy nas leją.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując