FraMat napisał(a):

A czy te osoby mogą pozdrawiać innych kibiców Śląska i Lechii niż tych, którzy uważają się za grupy decyzyjne i podpisali się w oświadczeniu?
|
Mogą, ale bez używania zastrzeżonych nazw Śląsk i Lechia. Np. "Józek z Przymorza klap, klap" lub "Janusz z Kozanowa, klap, klap".
Obowiązkowo zas mają pozdrawiać Jacka Bednarza, komendanta Dabka i zaprzyjaźnione z nimi media typu GW i TVN.