Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26177
Stary 01.04.2014, 22:39
sambo napisał(a):Wyświetl post
Panowie, ale to nie jest prima aprilis co?

http://www.youtube.com/watch?v=wSp5sOB6psI
Pewnie że nie jest.Traktują nas jak tajgę... Więc jak mówi prezes, trzeba to zmienić

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Poszedł "prikaz" do drozda ale mu nie napisali w smsie dziennikarze z niezależnej, że to tylko prima aprillis i się chłopak pogubił. Wybaczcie mu.
Ale ja naprawdę myślałem, że to nowa strategia platformy . Brzmi przecież logicznie. Aaa... no tak...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.04.2014 o godz. 22:45.
Hej Nasz TS !!