sambo napisał(a):

Pewnie że nie jest.Traktują nas jak tajgę... Więc jak mówi prezes, trzeba to zmienić
Jaroo1 napisał(a):

|
Poszedł "prikaz" do drozda ale mu nie napisali w smsie dziennikarze z niezależnej, że to tylko prima aprillis i się chłopak pogubił. Wybaczcie mu.
|
Ale ja naprawdę myślałem, że to nowa strategia platformy

. Brzmi przecież logicznie. Aaa... no tak...