Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2058
Stary 01.04.2014, 22:09
Jak pisałem w temacie meczowym, skoro Brożek i tak daje nam ZERO w tym momencie, to za niego niechby zagrał chocby Bieszczad. Na pewno nie będzie gorzej, a może zaskoczy?
Dziwię się takim decyzjom Smudy.



Chociaż, nie.
Nie dziwię się.

Smuda nigdy nie był moim faworytem i nadal nie jest, ale na razie powstrzymuję się od wypominania mu na tym forum jego niekompetencji.
Niedługo przyjdzie i tak czas, ze wszyscy dotychczasowi jego zwolennicy sami będa żądali jego głowy.

Oczywiście, nie umniejszam, że przyniósł Wiśle trochę jakości i (przede wszystkim) szczęścia. Ale to jest do czasu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując