domin_czyzyny napisał(a):

|
ciekawe czy te osoby, będące na następnym meczu na stadionie, będą w stanie uszanować tę prośbę, czy jak zwykle wykażą się całkowitą ignorancją...
|
A czy te osoby mogą pozdrawiać innych kibiców Śląska i Lechii niż tych, którzy uważają się za
grupy decyzyjne i podpisali się w oświadczeniu?
