Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4488
Stary 01.04.2014, 17:48
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
a
ciekawe czy te osoby, będące na następnym meczu na stadionie, będą w stanie uszanować tę prośbę, czy jak zwykle wykażą się całkowitą ignorancją...
Zapowiadana jest mega korba na meczu z PBB. Idzie nowe więc i nowy repertuar się szykuje,

90 minut, na pełnej ....ie i mega piżdzie:

Jacek Bed--narz Jacek! klap-klap
Jacek Bed- narz Jacek! klap-klap
Odpowiedz cytując