kristos napisał(a):
Ja należe do tych niektórych ,którzy ubzdurali sobie europejskie puchary i nie wykluczam też walki o mistrzostwo.
Jak w tamtym sezonie w pucharach mogła grac taka potega jak Piast ,to może pozwolisz ,że nieśmiało pomyśle o Wiśle ?
|
I myślę, że Wisła ostatecznie w tych pucharach zagra. Będzie to miła niespodzianka. Boje się tylko, że możemy zawalczyć w tych pucharach podobnie jak Piast.
19sebawro06 napisał(a):
|
przejściowy to jest co pół roku, odkąd w klubie jest bednarz. dobrzy zawodnicy przychodzą do nas co pół roku, ale nie dochodzą. polepszenie finansów jest co pół roku, ale ciągle kasy brak. obiecywanie złotych gór odbywa się co pół roku, a gór jak nie było tak nie ma i nie zapowiada się na to, że będą
|
Do tej gadki się już przyzwyczaiłem. Takie mydlenie oczu będzie trwało dopóki w klubie nie pojawią się poważne pieniądze.
Ja pisząc o okresie przejściowym miałem na myśli pierwszy sezon pracy nowego trenera w dość trudnych warunkach.