|
Ja też bym chciał żeby przyszedł inwestor wyłożył na stół szmal i spytał ; kogo chcecie do składu ?
Ale obawiam sie ,że to towar deficytowy i takich frajerów na polską lige raczej cieżko bedzie znaleśc.
Pewnie znalazło by sie paru drobnych cwaniaczków (ala Kita) ,którzy chcieliby zrobic Cupiałowi z " mózgu wode" ,ale on jest za stary na takie numery.
Dlatego pozostaje czekac na dobrą koniunkture na piłke w naszym kraju ,jak np. w Turcji.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|