|
Bo niestety ale największy błąd Cupiała jest taki, że facet chciał mieć wszystko od razu. Od razu mistrzostwo Polski i w tym samym sezonie od razu LM. A to jest tym bardziej dziwne, bo facet jest właścicielem poważnej firmy i powinien wiedzieć, że tak się nie da. Gdyby np. w 2000 roku postawił na długofalową budowę klubu, wtedy powstałaby baza treningowa, zaczęłoby się profesjonalne szkolenie młodzieży, zatrudnił ambitnego trenera i cały sztab ludzi i dał czas na budowanie drużyny w perspektywie 4-6 lat to dziś bylibyśmy w miejscu nieosiągalnym dla żadnej Polskiej drużyny a awans do LM nie byłby dziś jedynie marzeniem.
Ale pisanie, że potrzebny jest nam nowy właściciel to jedynie SF.
|