Arked napisał(a):

Smuda jaki jest każdy widzi ale lepszego trenera raczej mieć nie będziemy. Przynajmniej drużyna gra jako tako w piłkę, czego nie można powiedzieć o Wiśle Kulawika i Probierza, których oglądanie groziło uszczerbkiem na zdrowiu. Niech więc sobie Franz spokojnie trenuje. Ten sezon miał być sezonem przejściowym i kiepska seria na wiosnę ani mnie ziębi ani grzeje, a już na pewno nie jest żadnym zaskoczeniem. Nasz skład jest wprawdzie przyzwoity ale nierówny i dziurawy.
To że niektórzy sobie ubzdurali europejskie puchary czy, o zgrozo, walkę o mistrzostwo to już nie wina Smudy. Tak wybrakowany zespół na dłuższą metę nie ma szans w rywalizacji z Legią i Lechem.
|
przejściowy to jest co pół roku, odkąd w klubie jest bednarz. dobrzy zawodnicy przychodzą do nas co pół roku, ale nie dochodzą. polepszenie finansów jest co pół roku, ale ciągle kasy brak. obiecywanie złotych gór odbywa się co pół roku, a gór jak nie było tak nie ma i nie zapowiada się na to, że będą