Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4477
Stary 01.04.2014, 15:02
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post

Szczerze podziwiam osoby, od "fetowania Kaki" na Polskich boiskach. To tak jak być koneserem naszego polskiego tradycyjnego jabcoka.,sprzedawanego w bardzo eleganckich butelkach.
Ja mam to samo. Zachodzę w głowę, jak obecny protest można sprowadzić do poziomu nieobecności ~5k osób na meczu. Po prostu "będzie kilka tysięcy mniej i nic więcej". Ja wielkim koneserem futbolu nie jestem i może dlatego od jakichś 3 lat nie jestem w stanie bez znużenia oglądać piłkarzy na murawie. Po prostu to jest nudne i słabe. Jedyne co ratowało całe widowisko to trybuny. Tu C wydarło mordę, poskakało za bary, jakaś oprawa, tam przyjezdni jebnęli z paszczy, wymiana uprzejmości... I jakoś to wszystko było strawne, można było nawet powiedzieć, że było fajnie. Jak na murawie nudy, to zawsze można było popatrzyć na trybuny i te 90 minut dawało wrażenie dobrego widowiska. Jak mam być skazany jedynie na boiskowe popisy Burligi, Brożka, czy Donalda to... no ....a nie mogę
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując