kristos napisał(a):

|
ale jak sie ma takiego bramkarza ,to trudno sie dziwic przegranej.
|
ale "TEN" bramkarz wybronił nam wiele meczy, uratował wiele punktów. Takie sytuacje jak ta zdarzają się każdemu, nawet słynnemy Borucowi...
Do tej pory szczęście nam sprzyjało, omijały kontuzje i kartki. Teraz to wszystko "bilansuje" się, wraca do równowagi... Oprócz tego Brożek potrafił strzelić na jesieni bardzo dużo, a na wiosnę po prostu zawodzi...Dzięki Bogu, że z żydami wygraliśmy.