Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 01.04.2014, 14:45
kristos napisał(a):Wyświetl post
ale jak sie ma takiego bramkarza ,to trudno sie dziwic przegranej.
ale "TEN" bramkarz wybronił nam wiele meczy, uratował wiele punktów. Takie sytuacje jak ta zdarzają się każdemu, nawet słynnemy Borucowi...
Do tej pory szczęście nam sprzyjało, omijały kontuzje i kartki. Teraz to wszystko "bilansuje" się, wraca do równowagi... Oprócz tego Brożek potrafił strzelić na jesieni bardzo dużo, a na wiosnę po prostu zawodzi...Dzięki Bogu, że z żydami wygraliśmy.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 01.04.2014 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując