Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4474
Stary 01.04.2014, 14:34
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ta informacja jest na oficjalnej. Jeżeli jednak jutro okaże się, że to żart to klub straci resztki szacunku. Tym bardziej, że żarty robią sobie z nas od początku tej rundy, a dokładniej chodzi o wypożyczenia zawodników, bo my mamy ich nadmiar.
chyba nie zrozumiałeś mojego postu, jednak poprawiłem go aby nie wprowadzał w błąd ;-)
Odpowiedz cytując