Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.04.2014, 13:51
Gdybyśmy zamiast kompromitujących 2 zdobyli w ostatnich meczach poprawne 9 punktów to do Legii mamy 5 straty przed podziałem. Kto by wtedy myślał o mistrzostwie? Wszyscy, a tego przecież nie może być.

GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Nie jest winą Smudy że Miśkiewicz wrzuca sobie 3 razy piłkę do własnej bramki.
Ale jest winą, że pierwszy ceny strzał pada w 70 minucie, że gra kontuzjowany zawodnik, że o upragnione trzy punkty walczymy desperacko już pięć kolejek. Rozumiem, że brakuje Boguskiego, ale nie potrafimy wymienić KONSTRUKTYWNIE trzech podań. Czyja to wina? Pogody?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.04.2014 o godz. 14:00.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując