|
Smuda jaki jest każdy widzi ale lepszego trenera raczej mieć nie będziemy. Przynajmniej drużyna gra jako tako w piłkę, czego nie można powiedzieć o Wiśle Kulawika i Probierza, których oglądanie groziło uszczerbkiem na zdrowiu. Niech więc sobie Franz spokojnie trenuje. Ten sezon miał być sezonem przejściowym i kiepska seria na wiosnę ani mnie ziębi ani grzeje, a już na pewno nie jest żadnym zaskoczeniem. Nasz skład jest wprawdzie przyzwoity ale nierówny i dziurawy.
To że niektórzy sobie ubzdurali europejskie puchary czy, o zgrozo, walkę o mistrzostwo to już nie wina Smudy. Tak wybrakowany zespół na dłuższą metę nie ma szans w rywalizacji z Legią i Lechem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|