Ogryzek napisał(a):

|
Jakie frajerstwo? Pamiętacie Górnik w zeszłym sezonie? Nas na puchary nie stać i teraz gubimy punkty żeby przez przypadek nie znaleźć się na pudle. Bo kasy na wzmocnienia nie ma, a wyjazd do Kazachstanu kosztuje. A żeby zarabiać na pucharach to trzeba chociaż wejść do grupy LE. A z naszą kadrą i przy braku kasy na wzmocnienia odpuszczenie pucharów to najlepszy pomysł.
|
no i do KGHM tez by sie chciał utrzymać

Myśle ze swoje zarobili przynajmniej