skeba napisał(a):

|
Jeśli będziemy 3 to gramy zarówno wyjazd z Legią i Lechem, więc nie oczekujmy punktów w tych spotkaniach... Jeśli z taką grą będziemy na podium to będzie mistrzostwo świata.
|
No tak nie będziemy mieli wielkich szans w tych spotkaniach ale o to teraz gra jest czy pojedziemy na te wyjazdy z szansą na mistrza czy już nie. Bo plus byłby taki z 3 miejsca, że pozostałe 4 z 5 meczów rundy finałowej zagralibyśmy u siebie, więc można by trochę nadrobić. No właśnie tylko ostatnio nie mamy nawet dobrej passy u siebie.