Kapsel napisał(a):

|
A skąd ja wiem czy to był sarkazm czy nie? Myślę ,że rozmawiam z poważnymi ludźmi a nie z "żartownisiami". Mój post to też był sarkazm w takim razie.
|
No właśnie skąd masz wiedzieć? A, no stąd, że Ty nie znasz definicji tego pojęcia.
Mówiąc, że Miśkiewicz przy 1 golu był bez winy, to jak powiedzieć, że Jacek Bednarz jest właściwą osobą na właściwym miejscu.