Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 31.03.2014, 20:34
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
A skąd ja wiem czy to był sarkazm czy nie? Myślę ,że rozmawiam z poważnymi ludźmi a nie z "żartownisiami". Mój post to też był sarkazm w takim razie.
No właśnie skąd masz wiedzieć? A, no stąd, że Ty nie znasz definicji tego pojęcia.

Mówiąc, że Miśkiewicz przy 1 golu był bez winy, to jak powiedzieć, że Jacek Bednarz jest właściwą osobą na właściwym miejscu.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując