Temat
:
[28 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 31 marca, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
PrądnikCz.
Junior Member
Od: 04.2012
Offline
#
123
31.03.2014, 20:07
I jak tu się nie napić?
PrądnikCz.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrądnikCz.
Znajdź inne posty napisane przez PrądnikCz.