Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 31.03.2014, 20:04
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
zaczyna sie...


Co sie stalo po 77 minucie tego nie jestem w stanie pojąć :(
Hmm, po prostu piłka zaczęła fruwać nie do rąk Miśkiewicza albo po słupkach tylko obok niego albo pod nim... W sumie po 77 min obraz meczu specjalnie się nie zmienił. Wisła na potęgę traciła piłkę w środkowej strefie i aż prosiła się o kolejne kontry aż w końcu się doprosiła, trzecią wykańczając samodzielnie. Strach się bać jak wysoko skończyłoby się jakby Zagłębie napoczęło Wisłę wcześniej.

PS. Cała akcja przy golu Burligi to kwintesencja "Ekstraklasy". Jej najprawdziwsza z prawdziwych wizytówek. Dokładnie własnie tak wygląda ta liga przez 90% czasu.
Ostatnio edytowane przez thechris : 31.03.2014 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując