No mnie krew zaleje jak slysze rozumowanie Pana S. o brakach i takim a nie innym zestawieniu..
A kogo z ofensywnych piłkarzy brakowalao w tym meczu

Zagralismy najmocniejsza ofensywa jaka mamy od tygodni wiec przestańmy pier....
Oczywysscie sa braki w formacjach defensywnych ale to nie one sa odpowiedzialne za zdobywanie bramek...