Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1450
Stary 31.03.2014, 18:58
Dodaj zagubiony chłopcze, że strzał Burligi w 70 minucie był pierwszym celnym. I zamiast się ośmieszać choć przez chwilę się zastanów.

duńczyk napisał(a):Wyświetl post
Aha, no dobra dzięki za odpowiedź to wiele mi wyjaśnia. I w zasadzie jakąkolwiek rozmowę czyni bezproduktywną. Musisz być szczęśliwym człowiekiem choć chyba nie łatwo ci złapać kontakt z otoczeniem. Ale nic pozdrawiam i życzę sukcesów kibicowskich
Cieszę się niezmiernie, a o tym jakim jestem człowiekiem pogadaj sobie z jaroo1. To jego konik .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 31.03.2014 o godz. 19:03.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując