Dodaj zagubiony chłopcze, że strzał Burligi w 70 minucie był pierwszym celnym. I zamiast się ośmieszać choć przez chwilę się zastanów.
duńczyk napisał(a):

|
Aha, no dobra dzięki za odpowiedź to wiele mi wyjaśnia. I w zasadzie jakąkolwiek rozmowę czyni bezproduktywną. Musisz być szczęśliwym człowiekiem choć chyba nie łatwo ci złapać kontakt z otoczeniem. Ale nic pozdrawiam i życzę sukcesów kibicowskich
|
Cieszę się niezmiernie, a o tym jakim jestem człowiekiem pogadaj sobie z jaroo1. To jego konik

.