Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kermit06
Member
Od: 02.2014
Offline
#
27845
31.03.2014, 17:18
O właśnie!
Dziękuje za wyjaśnienie.
Także ja jestem ubezpieczony koniec kropka.
A chciałbym wykupić ubezpieczenie NNW ( od niebezpiecznych wypadków ) i jaką firmę mi polecicie?
Dziękuję
kermit06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kermit06
Znajdź inne posty napisane przez kermit06