Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27844
Stary 31.03.2014, 17:13
Źle rozumiesz pojecie ubezpieczenia.

To odnośnie zdrowia (że możesz isć do lekarza) obowiązuje do 26roku zycia jeżeli się uczysz. Więc Ciebie też. Z tego ubezpieczenia nie masz NIGDY odszkodowań za wypadki.

TO o czym mówisz to ubezpieczenie NNW (od niebezpiecznych wypadków) i można je wykupić normalnie na uczelni, przeważnie samorząd na początku roku robi zapisy. Składka to 20-40 zł na rok.


Gdybyś skończył 26 rok to: http://www.uni.wroc.pl/studenci/spra...enia-zdrowotne


I znalazłem u Ciebie coś takiego:
Dziekanat Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych będzie przyjmował składki na ubezpieczenie NNW od dnia 30.09.2013 r. do 30.11.2013 r. w wysokości: 36zł, 54zł, 72zł. Podczas ubezpieczania należy mieć przy sobie indeks. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując