SharksiK napisał(a):

|
Szok? To co ty na to ze Boguski tuli 170 tys eurasow? Wiem wiem dziura i bida w klubie jak .......
|
Jak to co? Po tym co przyszło mu wysłuchiwać od własnych kibiców to i tak frytki... A Ty widzę już się nie masz do czego przyp.....