Fajny wywiad z Kubą Błaszczykowskim
http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/m...363208,nPack,1
Co do Meliksona,wszystko wskazuje na to że jego klub spadnie do Ligue 2,Melikson jednak jest bardzo pozytywnie odbierany według ekspertów Ligue 1 i napewno dostanie oferty z Ligue 1,zapewne zamieni klub na lepszy.
No chyba że Vallencienes nie będzie się chciało go pozbyć ale nie sądzę że będzie ich stać na trzymanie takich graczy