Krzysiek Grabski napisał(a):

Wiesz dobrze,że walczycie o Mistrza Polski,dopóki piłeczka jest w grze.
Moja Legia byłaby już Mistrzem ale punkty zostaną podzielone i jeszcze wiele może się zdarzyć.
Szkoda,że jeszcze nie ma punktów za wrażenia artystyczne...
Miałaby być rewolucja in plus a wyszło jak zwykle polskie piekiełko.
|
Gdyby Legia po głownym sezonie była na drugim miejscu z 10 punktami straty, śpiewałbyś inaczej.
Po co piszesz o tym w temacie o meczu z Zagłebiem?