Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
4447
31.03.2014, 10:09
jerry.lii.lewis
napisał(a):
Na tej i podobnych wypocinach autora i kilku jemu podobnych można opisywać termin "fanatyk" jako ślepy wyznawca czegokolwiek, ze szczególnym uwzględnieniem "ślepy".
Przez takich "kibiców" całe kłopoty, bo ważne jest rozróżnić tych,
dla których Wisła jest najważniejsza od tych, którzy
siebie *
za największe dobro Wisełki uważają
i to tylko dlatego, że do więzienia ślą pozdrowienia, policji nienawidzą i skaczą tyłem do boiska odwróceni. Rzeczywiście - zasady i ideały szczytne.
* siebie za dobro uważają, bo kibic z Jasła lub Bencorki to już nie TEN WŁAŚCIWY kibic
http://sjp.pl/fanatyk
silver03
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do silver03
Znajdź inne posty napisane przez silver03