Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4447
Stary 31.03.2014, 10:09
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Na tej i podobnych wypocinach autora i kilku jemu podobnych można opisywać termin "fanatyk" jako ślepy wyznawca czegokolwiek, ze szczególnym uwzględnieniem "ślepy".
Przez takich "kibiców" całe kłopoty, bo ważne jest rozróżnić tych, dla których Wisła jest najważniejsza od tych, którzy siebie * za największe dobro Wisełki uważają i to tylko dlatego, że do więzienia ślą pozdrowienia, policji nienawidzą i skaczą tyłem do boiska odwróceni. Rzeczywiście - zasady i ideały szczytne.
* siebie za dobro uważają, bo kibic z Jasła lub Bencorki to już nie TEN WŁAŚCIWY kibic
http://sjp.pl/fanatyk
Odpowiedz cytując