Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1443
Stary 31.03.2014, 10:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Niemniej jednak Drozd pisze ze L ośmiesza polską piłkę w pucharach i z tym się za chuja nie zgodze.

I tak, dla mnie o wiele wiecej wart jest Mistrzostwo Polski niż jakikolwiek wynik w pucharach ugrany mega fartem.
No faktycznie o ośmieszaniu można by mówić dopiero przy bilansie 6 0-6 0-12. Bilans 5 0-5 0-X nie jest taki zły

A to, że kadra ośmiesza nas niewiele mniej nie ma nic do rzeczy.

Ja tam wolę wynik w pucharach ugrany fartem niż mistrzostwo ugrane przekrętem. Proste. Tym bardziej że konsekwencją takiego przekręconego mistrzostwa jest kompromitacja w pucharach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując