szprotson napisał(a):

Niemniej jednak Drozd pisze ze L ośmiesza polską piłkę w pucharach i z tym się za chuja nie zgodze.
I tak, dla mnie o wiele wiecej wart jest Mistrzostwo Polski niż jakikolwiek wynik w pucharach ugrany mega fartem.
|
No faktycznie o ośmieszaniu można by mówić dopiero przy bilansie 6 0-6 0-12. Bilans 5 0-5 0-X nie jest taki zły
A to, że kadra ośmiesza nas niewiele mniej nie ma nic do rzeczy.
Ja tam wolę wynik w pucharach ugrany fartem niż mistrzostwo ugrane przekrętem. Proste. Tym bardziej że konsekwencją takiego przekręconego mistrzostwa jest kompromitacja w pucharach.