SlawekS napisał(a):

|
Walczymy o wiele - jest duża różnica czy się zajmie 2 czy 3 miejsce. Nie tylko różnica w punktach. Przy drugim miejscu to my gramy u siebie z trzecim (chyba Lechem), a jeśli zajmiemy trzecie to na odwrót. A w tej fazie rozgrywek punkty są dwa razy cenniejsze niż obecnie.Mam nadzieję, że piłkarze sobie z tego sprawę zdają
|
W ostatniej kolejce lider gra z v-ce liderem u siebie podobnie jak 3 drużyna z 4.